KRAUNAMA

Grindų betonavimas

Savo klientams garantuojamos visada palankios

Grindų betonavimo darbai

Profesionalus ir kompleksinis grindų betonavimas. Grindų betonavimui naudojame vokišką įrangą Putzmeister.

Mėgaukitės kasdien jaukiais namais.

Image

Grindų betonavimo darbai. Tai profesionalus grindų betonavimas su patyrusi komanda. Grindų betonavimas turi daug privalumų ir išsiskiria ilgaamžiškumu, nedulka, dideliu atsparumu nusidėvėjimui, trumpu technologiniu procesu ir daugelis kitu. Dažniausiai betoninės grindys naudojamos kaip pagrindas, o ant viršaus dedama keraminių, metalinių plytelių arba kita danga. Darbą atliekame keliais etapais nuo pradžios iki galo, pradedant nuo betono paruošimo iki baigiamojo grindų lyginimo etapo ir paruošiame grindys tolimesniems darbams.

Grindų betonavimo paslauga. Profesionalus ir kompleksinis grindų betonavimas Vilniuje naudojant vokišką Putzmeister įrangą, o pažangi grindų betonavimo technologija garantuoja puikų darbo rezultatą. Mūsų profesionalų komanda atlieka darbą atsižiūrint į visus kliento pageidavimus, siekiant užtikrinti tik geriausią rezultatą. Dirbame tam, kad darbas būtų atliktas greitai, patikimai ir kokybiškai.

Grindų betonavimo etapai:
1. Betono paruošimas
2. Pirminis grindų lyginimas
3. Baigiamasis grindų lyginimas

Smėlbetono grindys - patikimiausias ir ekonomiškiausias betonono grindų rūšis.
Grindų betonavimui naudojama: plautas smėlis 0-4 frakcija, M-500 cementas ir vanduo.
Lygios grindys. Kad grindys būtų lygios, naudojame šiuolaikinę matavimo įrangą
Garažuose, katilinėse, dušo kabinose grindys įrengiamos su nuolydžiu į vandens surinkimo trapus.

Šildomų grindų įrengimas. Konstrukcija galima šildyti keliais būdais. Šildymas elektriniais kabeliais, šildymas vamzdeliais, grindyse esančiais kanalais. Populiariausias šildymas yra elektra ir vandeniu. Mes specializuojamės šildomų grindų paruošimu. Pilnai paruošiame grindys Jūsų namuose tolimesniems darbams, šildomų grindų įrengimui.

Šildomų grindų įrengimas.

Nežinote kiek Jums kainuos darbai? Norite tinkamai planuoti savo biudžetą? Mes branginame Jūsų laiką ir pinigus! Teikiame nemokamas specialistų konsultacijas ir sąmatu suderinimą Jums patogiausiu laiku.

Grindų betonavimo kainas rasite čia